Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 1 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 2 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 3 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 4 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 5 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 6 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 7 Desert Alchemy jas met 5 zakken Image 8

Desert Alchemy jas met 5 zakken

€99,99
Selecteer een Maat

Superdry Desert Alchemy-herenjas met 5 zakken. Deze Desert Alchemy-jas heeft een rits- en klittenbandsluiting, een voering van mesh, vier buitenzakken en een binnenzak, een zoom en capuchon met trekkoord en mouwboorden met klittenbandsluiting. Afgewerkt met een reflecterend logo op de borst, een rubberen Superdry-logo op een van de mouwen en een Superdry-logolabel op de zoom.

  • Model: Lengte 1m84. Borstomtrek 87.5cm
  • Model draagt: M

Voering:
polyester 100%
Romp:
polyester 100%
Bleken:
niet bleken
Drogen:
niet in de droger
Chemisch reinigen:
niet chemisch reinigen
Wassen:
wasmachine - koud (30 °C)

Standaardlevering voor Nederland €3,95

Returns

Store Returns GRATIS
Standard Returns €2,45

Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.

Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.

Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.