Voorraad:
Maak indruk in onze Satijnen Bloemen Maxi Jurk, met een verfijnde Japans geïnspireerde print van sierlijke kraanvogels en bloeiende bloemen. Gemaakt van vloeiend satijn dat prachtig langs het silhouet valt, is dit opvallende stuk voorzien van veelzijdige mouwen die je volledig kunt dragen of kunt oprollen en vastzetten met een bijpassend stoffen lusje. Ontworpen voor een naadloze overgang van dag naar avond – combineer met laarzen of sandalen voor een look die artistiek, verfijnd en moeiteloos elegant aanvoelt.
Stuur je artikel(en) naar ons retour via ons online Retourportaal. Je kunt ook artikelen retourneren in officiële Superdry-winkels in het land van aankoop.
Let erop dat alle artikelen in hun oorspronkelijke staat verkeren. Raadpleeg voor meer informatie ons retourbeleid.
Let erop dat we om hygiënische redenen geen omruiling of terugbetaling aanbieden voor ondergoed/badmode/cosmetica, tenzij de artikelen zich in hun ongeopende originele verpakking bevinden. Dit is niet van invloed op je wettelijke rechten.
Gefabriceerd door DKH Retail Ltd, Unit 60, GL51 9NW, UK
Geproduceerd voor de EU door Supergroup Europe BVBA, Abdijstraat 52, 1050 Elsene, Belgium
Elektronisch contactadres: klantenservice@superdry.com