Elastische Train beha met logo Image 1 Elastische Train beha met logo Image 2 Elastische Train beha met logo Image 3 Elastische Train beha met logo Image 4 Elastische Train beha met logo Image 5

Elastische Train beha met logo

€22,49 Prijs verlaagd van €44,99 naar
Je bespaart 50%
Selecteer een Maat

Voorraad:

Je verzoek kon niet worden afgehandeld, probeer het later opnieuw

Trotseer beperkingen en verwachtingen in onze elastische Train-beha met logo. In dit sportieve basisstuk kun je optimaal presteren zonder afleiding of belemmering, voor maximaal comfort en zelfvertrouwen. Een echte win-winsituatie.

  • Aansluitend: een nauw op het lichaam aansluitende pasvorm
  • Voor sporten met middelmatige belasting
  • Verwijderbare vulling
  • Elastische band met merklogo op de borst
  • Ademende stof - Laat lucht en vocht door het materiaal gaan zodat je je comfortabel blijft voelen
  • Vochtafvoerend - Helpt je lichaamstemperatuur te reguleren door transpiratie van het lichaam weg te leiden en het vocht via de buitenkant van de stof af te voeren.

We gebruiken gerecyclede materialen van verschillende bronnen om onze kleding te maken, waardoor afgedankte materialen een nieuw leven krijgen, afval wordt bespaard en de hoeveelheid koolstof die bij de productie van dit kledingstuk wordt uitgestoten, wordt verminderd in vergelijking met conventionele alternatieven.

  • Model: Lengte 1m72. Borstomtrek 81cm
  • Model draagt: 38

Romp:
Gerecycled polyester 82%, elastan 18%
Bleken:
niet bleken
Drogen:
niet in de droger
Chemisch reinigen:
niet chemisch reinigen
Wassen:
wasmachine - koud (30 °C)

Gefabriceerd door DKH Retail Ltd, Unit 60, GL51 9NW, UK

Geproduceerd voor de EU door Supergroup Europe BVBA, Abdijstraat 52, 1050 Elsene, Belgium

Elektronisch contactadres: klantenservice@superdry.com